Про компанію

На особистому досвіді я переконалася, що купівля в Інтернеті має певні особливості, а іноді пов’язана з реальними проблемами. Це вибір надійного продавця, контроль якості товару, спілкування з іноземними постачальниками, ведення суперечок з продавцями і службами доставки, відстеження товару тощо. Саме для вирішення цих проблем створений цей сервіс. EDOR придумувався як послуга для себе: я стала купувати витратні матеріали для іншого мого бізнесу і заощадила стільки, що змогла найняти менеджера. Так і народилася ідея.

Крім того, я зрозуміла, що більшість людей хоче позбутися від маси непотрібних але іноді досить цінних речей. Всі знають про існування онлайн-аукціонів та електронних дошок оголошень, але мало хто хоче розбиратися з системами реєстрації, захисту, знижок, доставки, отримання грошей за продані речі.

На відміну від інших подібних сервісів EDOR максимально відходить від до обридлої всім «жадібної» системи: «продамо / купимо для Вас щось за фіксований відсоток від суми угоди». Цей принцип частково присутній тільки в послузі «Розумний пошук», але цілком обгрунтовано і з гнучкою системою знижок.

Зустрічайте новий прогресивний сервіс EDOR – Ваш надійний помічник у світі інтернет-купівлі!

Іванна Пазій, засновник EDOR

Наш надійний хостинг-партнер!